Küpsiste poliitika

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

CasinoRanki küpsisepoliitika
Jõustumise kuupäev: 20230222

See küpsiste poliitika kirjeldab küpsiste tüüpe ja muid jälgimistehnoloogiaid, mida meie veebisaidil võib kasutada. Võime seda küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Kõik muudatused selles küpsisepoliitikas jõustuvad siis, kui teeme muudetud küpsisepoliitika veebisaidil või selle kaudu kättesaadavaks.

Saiti kasutades nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale poliitikale.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis asetatakse teie seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Küpsised aitavad meil teie seadet ära tunda ning pakkuda isikupärastatud sisu ja reklaame, jätta meelde teie eelistused ja üldiselt parandada teie sirvimiskogemust.

Erinevat tüüpi küpsised

Kuidas neid hoitakse

Seansi küpsisNeed on ajutised küpsised, mis salvestatakse teie seadmesse ainult teie sirvimisseansi ajal. Need kustutatakse brauseri sulgemisel. Seansiküpsiseid kasutatakse sageli teie sisselogimise oleku, ostukorvi kaupade või muude ühe sirvimisseansi ajal seatud eelistuste jälgimiseks.

Püsiküpsised salvestatakse teie seadmesse isegi pärast brauseri sulgemist. Neid kasutatakse teie eelistuste või seadete meeldejätmiseks tulevaste sirvimisseansside jaoks. Püsiküpsised võivad teatud aja möödudes aeguda või jääda teie seadmesse seni, kuni need kustutate.

Milleks need on

Olulised küpsised on vajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks. Neid kasutatakse sageli teie sisselogimisandmete meeldejätmiseks või ostukorvis olevate kaupade jälgimiseks.

Funktsionaalsed küpsised kasutatakse teie eelistuste või sätete (nt keele või fondi suuruse) meeldejätmiseks.

Toimivus/analüütika küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, näiteks millised lehed on kõige populaarsemad või kui kaua külastajad igal lehel veedavad. Neid kasutatakse ka konkreetse kasutaja käitumise jälgimiseks, näiteks millistel linkidel klõpsatakse või milliseid lehti vaadatakse. Seda teavet kasutatakse veebisaidi liikluse ja kasutajate käitumise analüüsimiseks. Seda teavet kasutatakse veebisaidi toimivuse ja kasutajakogemuse parandamiseks.

Reklaam küpsiseid kasutatakse teie sirvimiskäitumise jälgimiseks ja teile isikupärastatud reklaamide kuvamiseks. Neid küpsiseid loovad sageli kolmandatest osapooltest reklaamijad ja neid võidakse kasutada teie huvide või demograafilise teabe kogumiseks.

Kes küpsiseid loob

Esimene osapool küpsised loob teie külastatav veebisait. Neid kasutatakse sageli teie eelistuste, sisselogimisandmete või muude veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks vajalike andmete meeldejätmiseks.

Kolmas osapool küpsised seevastu loob mõni muu domeen kui see, mida külastate. Neid kasutatakse sageli reklaami või jälgimise eesmärgil.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Kasutame oma veebisaidil järgmist tüüpi küpsiseid:

NIMIKIRJELDUS1./3. OSAPOOLSESSIOON/PÜSIV
JSESSIONIDKüpsis, mida meie veebiserverid kasutavad veebiseansi tuvastamiseks.1. piduSeanss
juurutaja-uidKüpsis, mida kasutatakse veebisaidi sisu isikupärastamiseks.1. piduSeanss
juurutaja-katseA/B-testimiseks kasutatud küpsist1. piduPüsiv
juurutaja-külastaja-riikKüpsis, mida kasutatakse kogemuse kohandamiseks vastavalt kasutajariigile (nt keel)1. piduPüsiv
ga*Küpsis, mida Google Analytics kasutab kasutajate eristamiseks.3. osapoolPüsiv

Meie kolmanda osapoole küpsised

Meie veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et analüüsida teie sirvimiskäitumist, näidata teile isikupärastatud sisu ja pakkuda teile meie teenuste kohta asjakohast teavet. Meie veebisaidil kasutatavad kolmanda osapoole küpsised hõlmavad järgmist:

  • Uus reliikvia: jõudluse jälgimiseks kasutatavad küpsised
  • Google Analytics: küpsised, mida kasutatakse veebisaidi kasutamise analüüsimiseks

Kuidas saan küpsiseid hallata?


 Saate küpsised keelata või kustutada oma brauseri seadete kaudu. Selle toimingu protseduur võib olenevalt kasutatavast brauserist erineda. Palun järgige allolevaid linke, et saada juhiseid küpsiste keelamiseks või kustutamiseks kõige populaarsemates brauserites:

Google Chrome:https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=et
Microsoft Internet Explorer:https://support.microsoft.com/en-us/help/260971/description-of-cookies
Microsoft Edge:https://privacy.microsoft.com/en-us/windows-10-microsoft-edge-and-privacy
Safari (töölaua):https://support.apple.com/kb/PH5042?locale=et_EE
Safari (IOS):https://support.apple.com/en-us/HT201265
Mozilla Firefox:https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer
Android:https://support.google.com/nexus/answer/54068?visit_id=1-636601972073000539-1281769835&hl=et&rd=1
Ooper:https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/

Pange tähele, et küpsiste keelamine või kustutamine võib mõjutada teie võimet kasutada saidi teatud funktsioone.

Selle küpsiste poliitika värskendused Võime seda küpsiste poliitikat aeg-ajalt värskendada. Soovitame teil need eeskirjad aeg-ajalt muudatuste osas üle vaadata. Kõik selle poliitika muudatused jõustuvad kohe pärast saidile postitamist.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi