Põhistrateegia

October 6, 2021

Kuidas mängida Ultimate Texas Hold 'em Online'i

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Ultimate Texas Hold 'emil on palju sarnasusi Texas Hold 'em. Mängus on aga vähe muudatusi. Nagu enamik pokkerimänge, panustavad mängijad maja vastu. Vastavalt reeglitele, peab iga mängija mängu alguses tegema kaks panust. Lisaks on valikulised panustamisvõimalused. Lugege järgnevatest osadest põhilisi asju, mida peaksite enne mängu mängimist teadma.

Kuidas mängida Ultimate Texas Hold 'em Online'i

Ülimad Texas Hold 'em reeglid

Ultimate Texas Hold 'emi käed järgivad standardset pokkeri käe paremusjärjestust. Allpool on loetelu kätest, mis on paigutatud madalaimast tugevaimani:

 1. Kuninglik mastirida
 2. Sirge loputus
 3. Neli kindlat
 4. Täismaja
 5. Loputage
 6. Sirge
 7. Kolm ainulaadset
 8. Kaks Paari
 9. Üks paar
 10. Kõrge kaart

Panuste valikud

Mängu alguses peate panustama ante ja pimepanuse. Mõlemad panused peavad olema võrdsed. Näiteks 5 -dollarilise laua taga mängides tuleb panustada 5 dollarit pimepanusele ja veel 5 dollarit ante panusele.

Mängijad saavad teha lisapanuse, mida tuntakse kui "Reisid". Sel juhul pole panuse suurusel piiranguid. Reisi panuse võitmiseks peab teie käsi olema kolmekordne või mõni muu tugevam käsi.

Algaja strateegiad Ultimate Texas Hold 'em võitmiseks.

Ultimate Texas Hold 'em on strateegiamäng. See ei ole nagu pokker, kus võit sõltub õnnest. Üks asi, mida meeles pidada, on see, et majal on alati ülekaal. Mängijad võivad siiski proovida maja servi alandada mängides järgmiste strateegiatega.

Preflop strateegiad

Kuidas preflopis mängida, määrab mängu lõppedes tulemuse. Siin on ülevaade parimatest sammudest, mida selles asendis teha:

 • Tõstke 4x käes, mis sisaldab ässa
 • Tõstke 4x käes, mis sisaldab K5o+ ja K2s - K4s
 • Tõstke 4 korda käes, mis sisaldab Q8o+, Q6s ja Q7s
 • Tõstke 4 korda käes, mis sisaldab JTo, J8 ja J9
 • Tõstke 4 korda käes, mis sisaldab 33 või paremaid paare

Flopijärgsed strateegiad

Flopi järgselt peate valima kahekordse panuse väärtuse ja panuse kaitsmise vahel, kontrollides tšekki. Käes olevate kaartide väärtus mõjutab teie otsust. Selle strateegiaga mängides peate tegema kiireid arvutusi. Sa peaksid:

 • Kahekordne panus pärast floppi, kui teil on kaks paari või parem, peidetud paar (sisaldab ühiskaarti ja aukkaarti), millel on rohkem väärtust kui paaril paaril, või neli kaarti, mis viivad lõpule
 • Panustage 1x riverile, kui teil on peidetud paar või parem. See toimib ka siis, kui diileril on teie käe ületamiseks vähem kui 21 väljakaarti

Mängimine House Edge'i võitmiseks

Põhipanused võite Ultimate Texas Hold 'emis kaotada 2,2% juhtudest, kui arvestate iga panust eraldi ja 1%, kui kaalute mõlemat panust. See tähendab, et teie võimalused tasuvuseks on väga suured. Kokkuvõttes võib selliste täiustatud strateegiate kasutamine, nagu eespool käsitletud, aidata teil rohkem vooru võita.

Kohtuotsus

Ultimate Texas Hold 'em online võimaldab teil kogeda kaardimängude uut ajastut. Saate harjutada ülaltoodud strateegiaid ja proovida rohkem demorežiimis. Pärast tasuta tööstrateegia väljatöötamist saate seejärel üle minna päris raha.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Pokkeri kõrgete panustega malematš: Ausmus vs. Mohamed
2024-06-06

Pokkeri kõrgete panustega malematš: Ausmus vs. Mohamed

Uudised