Kohustustest loobumine

Travis O'Donnell
PublisherTravis O'DonnellPublisher
WriterLiis MägiWriter

TexasHold'emSeal on kolmanda osapoole sidusettevõtte veebisait. Seda ei oma ükski TexasHold'emSeal hasartmänguettevõte ega halda seda ning see ei paku hasartmänguteenuseid. Pakume teavet pakkuvat portaali, mis sisaldab Interneti-hasartmängude saitide ülevaateid ja soovitusi, strateegilisi mängumaterjale ja muid külastajatele mõeldud nõuandeid.

Sidusettevõtte veebisaidina reklaamime ja kuvame hasartmänguteenuste ja muude kolmandate osapoolte veebisaitide reklaame ja linke. TexasHold'emSeal pole seostatud ühegi selle lehelt lingitud väliste veebisaitidega. Meie veebisaidilt lingitud kolmandad isikud ei ole meie jaoks siduvad ega vastuta. Meie kuulumine annab meile õiguse saada komisjonitasusid otsimootorite suunamiste ja meie külastajate mis tahes kvalifitseeruvate tegevuste eest.

Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et pakkuda oma kasutajatele täpset ja ajakohast teavet, ei saa me garanteerida, et TexasHold'emSeal'is pakutavad üksikasjad kehtivad. Teabe, mille me kättesaadavaks teeme, on avaldamise ajal täpne, kuid me ei anna mingeid garantiisid ega väiteid. Lisaks sellele ei pruugi me olla vastutavad oma sisu või käitumise eest, mida meie külastajad võivad kasutada, kasutades mõnda meie veebisaidi välist linki.

Meie kasutajad peavad mõistma, et pärisrahaga hasartmängud internetis tekivad. Alati on võimalus, et nad kaotavad raha. Meie roll kolmanda osapoole hasartmängude portaalina on pakkuda välja need, mis meie arvates on püstised mängude saidid. Mis tahes meie veebisaidil reklaamitud hasartmängusaidi kasutamine, olgu see siis vaba mängu või pärisrahaga liige, on kasutaja ainupädevuses. Te nõustute, et te ei pea Onlinecasinorank.co-d ega selle omanikke / töötajaid vastutavaks võrgus hasartmängude kaotanud raha eest.

Lisateavet meie külastajate isikliku teabe andmekaitse kohta leiate meie lehelt *. * Privaatsuseeskirjad.

Nende tingimuste värskendused Kui peaksime igal ajal vajalikuks kasutustingimusi muuta, edastame allpool nende muutmise kuupäeva. Kontrollige sageli uuesti, et olla kursis viimase versiooniga.

About the author
Travis O'Donnell
Travis O'Donnell
About

Austinist Texasest pärit Travis "HoldemHawk" O'Donnell on TexasHoldemSeali idee. Kauboi ja pokkerimängija taktitundega on ta loonud Texas Hold'emi entusiastidele varjupaiga, ühendades vana kooli võlu tipptasemel strateegiaga.

Send email
More posts by Travis O'Donnell