Texas Hold'em
Eesti
TexasHold'emSeal
 • Boonus
 • Kasiino
 • Kuidas mängida
 • Reaalajas
 • Mobiiltelefon
 • Päris raha

Kuidas mängida Texas Hold'em

Texas Hold 'em kuulub kahtlemata kõige kuulsamate kasiinomängude hulka. Ükskõik, kas mängijad mängivad veebivarianti või traditsioonilist versiooni, selle imelise pokkerimängu mängimisel ei muutu midagi. Siin on üksikasjalik ja informatiivne juhend Hold 'em mängimise kohta.

Seda pokkerimängu mängitakse tavaliselt 52-kaardise tavalise teki abil. See hõlmab kahte kuni kümmet mängijat laual. Ideaalne külaliste arv on rohkem kui viis mängijat. Kui mängijaid on tegelikult vähem kui neli, nimetatakse tabelit "lühikese käega". Kui kaasatud on ainult kaks mängijat, nimetatakse mängu "heads up".

Rulood

Enne iga uut kätt peavad kaks mängijat panema suure ja väikese blindi. Blindid on sunnitud panused, mis annavad märku panustamise alustamisest. Võib kasutada ka ante, mis on kõigi laual olevate sunniviisiline panus. Rulood pakuvad kõiki toiminguid, kuna need hõlmavad mängijaid potti panema raha.

Väikese pimepanuse, mis on tegelikult poole suurem kui pime pime summa, postitab sageli mängija, kes istub diilerinupu vasakul. Mängija, kes asub otse määratud mängijale, postitab suure blindi. Rulood tõstetakse kindla intervalliga sõltuvalt lauale jäänud mängijate arvust.

Enne floppi

Esimene panustamisvoor algab siis, kui igale mängijale jagatakse kaks avakaarti. Esimene mängujuht, kes tegutseb, asub “relva all”. See positsioon asub suurest pimemängijast vasakul. Esimesel mängijal on kolm võimalust. Ta saab helistada, tõsta või klappida.

Helistamine hõlmab mängijat, kes vastab suure blindi poolt postitatud summale. Kui ta suurendab seda summat, nimetatakse seda tegevust tõstmiseks, samal ajal kui voltimine hõlmab käe tõukamist. Folding tähendab, et mängija ei võida aktiivset kätt. Mängimine toimub siis päripäeva. Iga laual olev mängija on kohustatud ka helistama, voltima või tõstma.

Flop, turn ja jõgi

Teises voorus osalevad ainult mängijad, kes pole kunagi klappinud. See algab esimese nupu vasakule paigutatud aktiivse mänguri tegevusega. See mängija saab panustada, helistada, tõsta, korda panna ja isegi kontrollida. Kui kihlvedu kontrollitakse, antakse toiming järgnevalt tabelis järgmisele aktiivsele panustajale. Toiming suletakse, kui viimane tõus või panus on tehtud või iga mängija kontrollib.

Järgmist vooru nimetatakse turniks ja see hõlmab kaartide jagamist ülespoole. Kui see voor on lõpule jõudnud, jätkavad ülejäänud mängijad järgmisse vooru, mida nimetatakse jõeks, mis sarnaneb eelmisele voorule.

Showdown

Pärast kõiki panustamistoiminguid paljastavad ülejäänud mängijad oma aukaardid. Seejärel otsustab edasimüüja üldise võitja. Sarnaselt teiste pokkerimängudega võidab parima viis-kaardi kombinatsiooniga mängija poti. Mõned nendest kombinatsioonidest hõlmavad kuninglikku masti, sirget masti, nelja sellist, täismaja, masti, sirget, kolme liiki, kõrget kaarti, ühte paari ja kahte paari. Mängur konstrueerib võitnud käe, valides olemasolevatest seitsmest viis parimat kaarti, mis tal on. Need seitse kaarti on viiest jõe ringis jagatud ühiskaardist pluss kaks avakaarti.

Read more...

Põhistrateegia

Pokkeristrateegia võib olla põgusalt keeruline. Kui mängijad ei suuda Texas Hold'emi korralikke strateegiaid koostada, ei pruugi nad mängu võita. Seega nõuavad mängurid pokkerilaual kihlveostrateegia rakendamisel palju laialdasi kogemusi. Algajate jaoks on keeruline proovida tasakaalustada vastuolulisi ideid. Seega peavad nad järgima selles juhendis kirjeldatud lihtsat põhistrateegia lähenemisviisi.

Enne kui mängijad teevad panuseid Texas Hold'emi mängudele, peavad nad mõistma põhitõdesid. Nad peavad meeles pidama kõik ideed, mis aitavad neil panuseid võita. Inimesed kogu maailmas saavad neid strateegiaid järgida ja Texas Hold'emil võita.

Preflopi strateegia Texas Hold'emile

On autentne, et Texas Hold'emi mängu põhialuste õppimine on lihtne. Kuid mängijad peavad selle mängu õppimiseks veidi aega kulutama. Põhitõdede tundmaõppimine võib anda mängijale alustöö pokkerimängu domineerimiseks. Preflopistrateegia on üks parimaid strateegiaid, mida mängijad saavad Texas Hold'emis panustades kasutada.

Selles strateegias mõistavad mängijad kaarte, millisel käel nad peavad mängima. Kuid neil on soovitatav mängida väike osa käest, millega nad tegelevad. Pokkerimängijate võidukas enamus mängib väikest protsenti kätest, mida nimetatakse tihedaks. Õpi seda strateegiat ja võida Texas Hold'emil suur võit.

Passiivne vs agressiivne strateegia

Pokkerimängude osas peavad mängijad olema agressiivsed. Agressiivsed pokkerimängijad tõstavad ja teevad sageli panuseid. Passiivne pokkerimängija kontrollib ja helistab regulaarselt, kuid panustab harva. Sel juhul saab passiivne mängija panuse võita vaid õnneliku käe omamisega. Seega peavad mängijad Texas Hold'emi pokkerimängu mängides olema agressiivsed.

Mängurid saavad seda agressiivset strateegiat tundma õppida ja Texas Hold'emis panuseid võita. Kuid nad peavad mõistma, et selles strateegias on neli mängijastiili, mis hõlmavad järgmist:

 • Tihedalt agressiivne
 • Lahtiselt agressiivne
 • Loose-passiivne
 • Tihedalt passiivne

Pokkeri agressiivsed mängijad teenivad suurema osa võidetud mängijatest.

Texas Hold'emi flopijärgne strateegia

Texas Hold'emil mängivad paljud mängurid kogu maailmas. Kuid nad peavad õppima kasuliku postflop-strateegia. See strateegia juhendab neid panustama ja selles mängus suurt võitma. Kui mängija on flopi-eelsest poliitikast aru saanud, muutub flopi järgset kava lihtne mõista. Nõrkade kätega halbadest positsioonidest mängimine on keeruline. Näiteks ei naudi ükski mängur Q7 mängimist ebamugavas asendis.

Selle strateegia rakendamisel peab mängija arvestama mõne aspektiga. Üks neist aspektidest on selle tagamine, et mängijad pole Texas Hold'emis kihlvedude ajal positsioonilt väljas. Proovige seda strateegiat ja teenige auhindu.

Texas Hold'emi ennustus- ja kasvustrateegia

Sellele mängule panustades kaaluge panustamise ja tõstmise võimalust. Kui inimesed arutavad pokkeri üle, siis mõtlevad nad kõigepealt raha välja. See on bluff, et mängija võib õhutada vastaseid foldima. Inimesed peavad mõistma, et see on üks enim müüdavaid punkte. Seega peavad mängurid enne mängu alustamist tundma õppima seda Texas Hold'emi kihlveostrateegiat.

Enne sellele mängule panustamist peavad inimesed mõistma Texas Hold'emi strateegiaid. Neid on lihtne õppida ja igaüks saab neid kasutada pokkeri põnevate mängude panuste võitmiseks.

Read more

Panused

Kasiino tubades tuntud mängude hulgas on Texas Hold'em. See mäng on eksisteerinud mitu aastat. Kaasas on televisiooniturniirid ja mängijad võivad ruumis kohata mõnda kuulsust. Seetõttu võtavad inimesed mängust osa. Kuid peale selle on mängul populaarseks muutumisel ka muid põhjuseid.

Texas Hold'em on teistega võrreldes palju parem.

Pealegi koosneb see mäng mehaanikast, millest mängijad saavad panustamisel aru. Sel põhjusel panustavad mängijad selle mängu peale panuseid. Seega muutub see iga päevaga populaarsemaks.

Eelarve olemasolu ja sellest kinnipidamise olulisus

Eelarve koostamise olulisus kihlvedude korraldamisel on õppetund, mida ei tohi üle tähtsustada. On aeg, et inimesed seisaksid silmitsi reaalsusega. Kihlveod võivad tekitada sõltuvust, peamiselt kui seda ei kontrollita. Mängijad võivad olla kohas, kus nad saavad kasutada kogu oma pangakontodel olevat sularaha. Seega, kui see on sellesse punkti jõudnud, on kõige parem töötada mõistliku eelarvega.

Uued mängijad peaksid alati töötama eelarvega. See aitab neil oma rahalisi vahendeid õigesti eraldada ja maksimeerib eduvõimalusi. Pealegi on osavad mängurid edu saavutamiseks eelarveid kasutanud.

Õige panuse kasutamine pärisraha korraldamisel Texas Hold'emil

Ilmselt loodavad mängurid võita, kui nad oma raha sisse panevad. Enne mängust osavõtmist on oluline asju analüüsida. Esiteks peavad mängijad hindama rahasummat, mida nad peavad mängima. Mängijad peaksid kaaluma rahasummat, mida nad saavad endale lubada kaotada. Paljud juhud võivad mõned mängijad pettumuse saada, kui kaotavad tohutu varanduse.

Seega peavad mängurid, kes ei taha sama saatust kogeda, tegema tööd eelarvega. Oluline on see, et nad peavad vältima toidu jaoks mõeldud raha kasutamist panuste tegemiseks.

Hasartmängud loodud saitidel päris rahaga

Texas Hold'emi fanaatikud peavad otsima väljakujunenud saite, et päris rahaga panustada. Selle mängu kihlveod on paljude aastate jooksul muutunud maailmas tavaliseks asjaks. Kihlvedude sõlmimisel on panustajatel ootused võita päeva lõpuks. See on aga võimalik ainult siis, kui nad valivad koostöö ainult loodud saitidega.

Põhimõtteliselt on palju saite, mida mängurid saavad kasutada Texas Hold'emi mängimiseks. Mõnel neist on hea maine. Seega oleks ennustajatel enne kihlvedude otsimist parimad ja väljakujunenud saidid.

Bettors hasartmängud valuutaga, mida nad teavad, muudavad need mugavaks

Enamik panustajaid teab, et Texas Hold'em on põnev mäng. Kuid see vajab lõpuks oskusi, keskendumist ja sihikindlust. Lisaks nendele aspektidele peavad mängijad mõistma ka seda, et sellele mängule on mõistlik panustada, kasutades neile tuttavat valuutat. See aitab puntreid enne selles mängus osalemist õige valiku tegemisel ja asjade analüüsimisel.

Samuti teeb see mänguritele hõlpsaks, et nad saaksid arvutada panustamiseks vajaliku kogusumma. Seega ei aita see mitte ainult otsuste tegemisel, vaid aitab ka aega kokku hoida.

Read more

Kuidas võita

Texas Hold'emi kohta paljude põhiasjade teada saamine võtab hasartmängude harrastajal vaid mõne minuti. Sama teabe mõistmine, selle omandamine ja selle efektiivne kasutamine mängu mängimiseks ei pruugi olla nii lihtne, eriti kui keegi on algaja. Mõned üksikasjad, millest mängija peab täielikult aru saama, hõlmavad Texas Hold'emi käe paremusjärjestust, eeldatavaid pot-koefitsiente ja pot-koefitsiente. Mängija peaks valdama ka erinevaid positsioone lauas ja teadma, kuidas igaüks neist saab mõjutada parimat strateegiat. Selle mängu põhitõdesid õppides saavad mängijad uurida mõnda täpsemat kontseptsiooni.

Ainult tugevad käed

Mängijad, kes soovivad Texas Hold'emil võita, peavad mängitavate käte arvu piirama. Selle asemel, et mängida palju käsi, mis on sageli viga, tuleks mängida ainult nende premium-käsi. Paljud uued mängijad isegi ei tea, et enamik stardikäsi on täielik prügikast ja tõenäoliselt toovad nad kaasa soovimatuid tulemusi. Samal ajal peavad mängurid mõistma, kuidas nende positsioon on seotud nende käe tugevusega. Näiteks käed nagu KJ, 8 8 ja QJ võivad asetada kellegi võimatusse olukorda, kui teda mängitakse varasest positsioonist.

Tea, millal tõsta

See on veel üks oluline näpunäide, mida Texas Hold'emi mängijad saavad põnevas pokkerimängus võita. Pole kahtlust, et kasvatamine on üks neist asjadest, mis selle pokkeri mängimise palju huvitavaks teeb. Kui vastased on nõrgad, pole neil kahju nii tihti tõsta. Isegi nii ei tohiks mängija ignoreerida mitu korda teised mängijad tõstavad. Kui mänguri rivaal tõuseb nende ette, peaksid nad mõtlema, kas nende käsi on mängimiseks piisavalt tugev või mitte. Kui ei, siis saab vastane muidugi krediiti, kui keegi juba potis pole.

Minimeeri bluffid

Liiga bluffimine Texas Hold'em'i mängimisel on viga, mida enamik mängumehi õigel ajal ei teadvusta. Asi on selles, et bluffid võivad mängijale kasuks tulla, kuid ainult siis, kui need on õigesti tehtud. Kõik, kes mängivad, peaksid alati teadma, et seda tüüpi pokkerimängude puhul on saadaval kolme tüüpi bluffid. Need on poolbluffid, väikesed bluffid ja alasti bluffid. Kui mängur ei ole hästi kursis nii väikeste kui ka poolbluffidega, on alasti bluffid no-go tsoon, ükskõik. Bluffide asjakohaseks kasutamiseks tuleb ka oma oskusi erinevate vastaste lugemiseks lihvida.

Fookus

Mängija täielik tähelepanu peaks Texas Hold'emil olema, kui ta mängib. Kui inimene ei keskendu sellele, mida nad teevad, võivad nad teha kõik valed liigutused. Samuti ei pruugi nad tähele panna oma vastase strateegiaid ja seda, kuidas nad saavad neid enda huvides ära kasutada. Samal ajal ei tohiks mängija kunagi enesekindlust kaotada, hoolimata sellest, kui palju vigu nad on juba teinud. Kui mängur võtab hirmu mängu vastu, ei õnnestu neil piisavalt strateegiaid koostada. Nende rivaalid võivad isegi teada saada, milliseid käsi nad tahavad mängida, enne kui nad seda teevad, mis võib ebaõnnestuda.

Read more

Reeglid

Texas Hold'emi mängimiseks peab mängima vähemalt kaks inimest. See tähendab, et inimene ei saa mängida üksi ega maja vastu. Inimeste arv, kes seda mängu saavad mängida, pole piiratud. Kogu maailma kasiinod on aga pannud paika inimeste arvu, kellel nad lubavad Texas Hold'emit mängida. Mõni väidab, et kaheksast mängijast piisab suurepärase mängukogemuse saamiseks ja asjade tasakaalus hoidmiseks. Teisest küljest näivad teised arvavat, et kümme mängijat tagavad mängu parema tasakaalu.

Piirid

Üks põhjus, miks inimesed Texas Hold'emit armastavad, on selle kuulsus ja raha. Filmides näeme sageli, et inimesed võidavad miljonite väärtuses potti ja reaalses elus on see võimalik. Limiite saab seada mitmel viisil. Esimene viis on potile limiitide seadmine. See tähendab, et keegi ei saa panustada midagi enamat kui limiit. Teine võimalus pole kihlvedude jaoks piire. Seda versiooni eelistavad need, kellel on panustamiseks rohkem raha ja kes soovivad võita veelgi rohkem. Selles versioonis saab mängija panustada isegi kõigile oma žetoonidele.

Kuulsad laused

Need sõnad on mõned kõige kuulsamad sõnad, mida Texas Hold'emis räägitakse.

 • Check See on siis, kui mängija ei panusta midagi. Nad ei saa esimesel ringil kätt kontrollida ilma panustamata.
 • Panus See termin tähistab ringi algpanust.
 • Helistamine See juhtub siis, kui mängija soovib panuse kas matšida või tõsta.
 • Fold Kui mängija voldib, kaotavad nad praeguse poti ja loobuvad oma käest.
 • Tõsta Mängija saab praeguse poti summat sel viisil tõsta. See juhtub siis, kui mängija on kindel oma käe suhtes.
 • Re-raise See tähendab poti tõstmist, kui samal ringil on keegi teine.

Jõgi

Texas Hold'em'i mängimisel jagatakse igale mängijale kaks kaarti, mis asuvad allapoole. Pärast seda jaotatakse viis kaarti keskel ülespoole. Need kaardid on mõeldud kõigile laual olevatele mängijatele ja neid nimetatakse ühiskaartideks. Neid kaarte antakse edasi kolmes etapis, mida nimetatakse flopiks, turniks või neljandaks tänavaks ja lõpuks jõeks või viiendaks tänavaks. Riveri abil otsustatakse, millisel mängijal on parim võitnud käsi. Mõiste "needitud" tähendab poti kaotamist ja jõerott tähendab kedagi, kes üritab jõe vahele jõuda või kätt teha.

Mida kasutada mängimisel.

Texas Hold'emi mängu mängimiseks on vajalik järgmine:

 • Kaardipakk - see tekk ei pea olema väljamõeldud. See peab olema lihtsalt 52 kaardiga tavaline tekk. Jokerid pole mängu lubatud.
 • Inimesed. Minimaalselt kaks inimest. Eelistatakse rohkem inimesi, et see huvitavamaks muuta.
 • Raha või samaväärne. Pokkerimängud toimivad kõige paremini pokkerit mängides. Kiibid peaksid esindama erinevaid väärtusi, nt sinine = 5 ühikut ja must = 10 ühikut.
 • Tabel. Suur laud on väga oluline. Mängijate vahel peaks olema piisavalt ruumi, et vältida piilumist.

Juhend Texas Hold'emile ja kuidas plusse sobitada

See on jaotus algajatele ja neile, kes soovivad oma Texas Hold'emi oskusi teravdada. Järgige neid reegleid ja saate võidust ühe sammu lähemale.

Read more

Võiduvõimalused

See on viimane samm kõigile, kes soovivad tõeliselt omandada Texas Hold'Emi. Kui põhitõed on võrdsustatud, peab mängija õppima oma võimalusi proovile panema iga mängu algusest peale. Pokkerit ei saa improviseerida. Võitmiseks peab mängija mõistma ja arvestama kõiki tegureid, mis mängu tulevad. Ehkki kaardid tõmmatakse juhuslikult, sõltub käsi, mängija, mitmest elemendist. Nende hulka kuulub mängijate arv ja isegi mängija positsioon edasimüüja suhtes.

Hea mängija peab koos oma stardikäega suutma saada aimu kombinatsioonidest, mida ta saab, ja korraldama oma mängu vastavalt.

Texas Hold'emi koefitsiendid: Flopi-eelne strateegia

Mäng algab siis, kui kaardid on jaotatud ja palju enne nende ümberlülitamist. Mängu alguses on hea käsi kätte saada väga harva. Seetõttu ei tohiks mängija imet oodata. Siin on mõned tõenäosused, mida tuleks kaaluda.

Paari A, J, K või Q saamiseks on tõenäosus 55: 1. Ässa ja kuninga (AK) saamise tõenäosus on 82: 1. Sobivate kaartidega lõppemise tõenäosus on 3,2: 1. Tasase taskuga alustamise tõenäosus on 16: 1. Kahe tungraua vastuvõtmise tõenäosus on 10: 1. Soovitav on määratleda ligikaudne strateegia.

Texas Hold'emi koefitsiendid: Flopi järgne strateegia

Need koefitsiendid muutuvad, kui diiler jagab ühiseid kaarte. Kuid mängija peaks meeles pidama, et koefitsiendid ei esinda konkreetset stsenaariumi. Matemaatiline projektsioon on erakordselt optimistlik prognoos, mis ei vasta alati tegelikkusele. Seetõttu tuleks oma võimaluste ümberarvutamisel ja strateegia koostamisel pöörata tähelepanu ruumi atmosfäärile ja seada piirid.

Ei saa välistada, et kaart (id), mida mängija hädasti vajab, on / on tema vastase valduses või, mis veelgi hullem, on tema vastased ära visanud. Sobivate kaartidega masti löögikoefitsiendid on 118: 1, samal ajal kui ükskõik millise paariga masti löömise koefitsiendid on 2: 1.

Parimad Texas Hold'emi koefitsiendid

Sellist asja nagu täiuslik olukord ei eksisteeri, kuna on haruldane, et kõik mängu tegurid on kooskõlas matemaatiliste ennustustega. Neid meeles pidades ei kaota aga midagi.

Mängijal on pisut rohkem kui 32% võimalus moodustada vähemalt üks paar mitme kaardiga, kuid samade kaartidega kahe paari loomise tõenäosus on umbes 12%. Masti moodustamise tõenäosus, kui sul on neli head kaarti, on 19%. Kahe paari täismajaks tegemise tõenäosus on 8,5%.

Kui mängija lõpeb potentsiaalselt võidetava kombinatsiooniga ja kui tingimused tunduvad soodsad, võib ta sellega riskida.

Texas Hold'emi koefitsiendid ja koefitsiendid

Koefitsiente pole võimatu välja arvutada. Iga kaart, millega mängija moodustab käe, loetakse väljundiks. Igal märgil on 13 sama masti kaarti. Seetõttu peab mängija koefitsientide arvutamiseks saama ettekujutuse jagatud kaartidest.

Kui mängijal on nelja klubi käsi, jääb mängu üheksa. Teoreetiliselt peab mängija juhul, kui ta soovib masti moodustada, joonistama järelejäänud 47 kaardist ühe üheksast (52 kaarti - kaks esimest kaarti + kolm kaarti flop). Masti joonistamise tõenäosus on 9/47, umbes 19%.

Read more
LinksKohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvus
© TexasHold'emSeal 2020