Maksimeerige oma Texas Hold'Em võidud

Texas Hold'emi kohta paljude põhiasjade teada saamine võtab hasartmängude harrastajal vaid mõne minuti. Sama teabe mõistmine, selle omandamine ja selle efektiivne kasutamine mängu mängimiseks ei pruugi olla nii lihtne, eriti kui keegi on algaja. Mõned üksikasjad, millest mängija peab täielikult aru saama, hõlmavad Texas Hold'emi käe paremusjärjestust, eeldatavaid pot-koefitsiente ja pot-koefitsiente. Mängija peaks valdama ka erinevaid positsioone lauas ja teadma, kuidas igaüks neist saab mõjutada parimat strateegiat. Selle mängu põhitõdesid õppides saavad mängijad uurida mõnda täpsemat kontseptsiooni.

Ainult tugevad käedTea, millal tõstaMinimeeri bluffidFookus
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Ainult tugevad käed

Ainult tugevad käed

Mängijad, kes soovivad Texas Hold'emil võita, peavad mängitavate käte arvu piirama. Selle asemel, et mängida palju käsi, mis on sageli viga, tuleks mängida ainult nende premium-käsi. Paljud uued mängijad isegi ei tea, et enamik stardikäsi on täielik prügikast ja tõenäoliselt toovad nad kaasa soovimatuid tulemusi. Samal ajal peavad mängurid mõistma, kuidas nende positsioon on seotud nende käe tugevusega. Näiteks käed nagu KJ, 8 8 ja QJ võivad asetada kellegi võimatusse olukorda, kui teda mängitakse varasest positsioonist.

Ainult tugevad käed
Tea, millal tõsta

Tea, millal tõsta

See on veel üks oluline näpunäide, mida Texas Hold'emi mängijad saavad põnevas pokkerimängus võita. Pole kahtlust, et kasvatamine on üks neist asjadest, mis selle pokkeri mängimise palju huvitavaks teeb. Kui vastased on nõrgad, pole neil kahju nii tihti tõsta. Isegi nii ei tohiks mängija ignoreerida mitu korda teised mängijad tõstavad. Kui mänguri rivaal tõuseb nende ette, peaksid nad mõtlema, kas nende käsi on mängimiseks piisavalt tugev või mitte. Kui ei, siis saab vastane muidugi krediiti, kui keegi juba potis pole.

Tea, millal tõsta
Minimeeri bluffid

Minimeeri bluffid

Liiga bluffimine Texas Hold'em'i mängimisel on viga, mida enamik mängumehi õigel ajal ei teadvusta. Asi on selles, et bluffid võivad mängijale kasuks tulla, kuid ainult siis, kui need on õigesti tehtud. Kõik, kes mängivad, peaksid alati teadma, et seda tüüpi pokkerimängude puhul on saadaval kolme tüüpi bluffid. Need on poolbluffid, väikesed bluffid ja alasti bluffid. Kui mängur ei ole hästi kursis nii väikeste kui ka poolbluffidega, on alasti bluffid no-go tsoon, ükskõik. Bluffide asjakohaseks kasutamiseks tuleb ka oma oskusi erinevate vastaste lugemiseks lihvida.

Minimeeri bluffid
Fookus

Fookus

Mängija täielik tähelepanu peaks Texas Hold'emil olema, kui ta mängib. Kui inimene ei keskendu sellele, mida nad teevad, võivad nad teha kõik valed liigutused. Samuti ei pruugi nad tähele panna oma vastase strateegiaid ja seda, kuidas nad saavad neid enda huvides ära kasutada. Samal ajal ei tohiks mängija kunagi enesekindlust kaotada, hoolimata sellest, kui palju vigu nad on juba teinud. Kui mängur võtab hirmu mängu vastu, ei õnnestu neil piisavalt strateegiaid koostada. Nende rivaalid võivad isegi teada saada, milliseid käsi nad tahavad mängida, enne kui nad seda teevad, mis võib ebaõnnestuda.

Fookus
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi