Põhistrateegia

September 29, 2021

Texas Hold'em pokkeri algajate juhend

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Enne Texas Hold'emi võrgumängus pärisrahaga mängimist peate esmalt teadma põhireegleid. Mõned täiustatud reeglid on maismaal asuvates kasiinodes erinevad. Sellegipoolest jäävad online -kasiinode reeglid kasiinodes samaks.

Texas Hold'em pokkeri algajate juhend

Texas Hold'em on praegu selline Ameerika populaarseim pokkerimäng. Muude populaarsust järgivate variantide hulka kuuluvad Seven Card Stud, Omaha ja Five-Card Draw. Aastatuhande vahetusel muutusid populaarseks Interneti kaudu mängimine. Mängijad said nüüd mängida mobiiltelefonides ja arvutites. Lisaks tärkas internetis mitu kasiinot, muutes Texas Hold'emi veelgi populaarsemaks.

Enne kui hakkate raha eest pokkerimänge mängima, on soovitatav tutvuda reeglite ja põhistrateegiatega. Allpool olevad lõigud sisaldavad tüsistusi põhiasjadest, mida peaks teadma Texas Hold'emi õppimisest huvitatud mängija.

Kui palju mängijaid on Texas Hold'emiga seotud?

Tüüpiline mängulaud võimaldab maksimaalselt kümmet mängijat. Erinevalt teistest pokkerimängudest, millel on algusest lõpuni üks diiler, on Texas Hold'emi diileri positsioon pöörlev. Praegusel kujul on edasimüüjaks olemisel kõige rohkem eeliseid. Seda seetõttu, et saate oma näidendi teha pärast seda, kui kõik teised näidendid on oma kord saanud.

Pimepanus

Pimepanus on Texas Hold'emi esialgne panus. Kaks diileri vasakul küljel asuvat mängijat teevad ennustused. Nimi “pimepanus” loodi reeglist, mis sunnib kahte mängijat panustama enne oma kaartide vaatamist.

Diil

Pärast pimedat panustamist jagab diiler igale laua mängijale välja kaks allapoole suunatud kaarti. Tegelemine algab mängijaga, kes asub diilerist vasakul ja järgib päripäeva.

Enne floppi

Mängijad vaatavad neile jagatud kaarte ja teevad panuse, andes potti žetoone. Seejärel tegutsevad nad ühel järgmistest viisidest:

  • Check- panustamine null. Mängijad ei pruugi avavooru kontrollida, sest peavad kas suure pimepanuse sobitama (või tõstma) või foldima.

  • Panus- panustamisvooru alguspanus.

  • Call- panuse või tõstmise sobitamiseks.

  • Voldi- käe äraviskamiseks ja praeguse poti kaotamiseks.

  • Tõsta- praeguse panuse suurendamiseks. Mängijad saavad ka uuesti tõsta. Lihtsamalt öeldes tähendab see sama panustamisringi teise tõstmise tegemist.

Flop

Pärast esimest panustamisringi jagab diiler välja kolm kaarti ülespoole. Mängijad, kes on endiselt aktiivsed, panustavad teisele ringile. Mängijad saavad kolme näoga kaardiga paremaid ennustusi teha ja teavad, kas FOLD, CALL või RISE oma panuseid.

Pööre

Jagatakse neljas ühiskaart ja ülejäänud mängijad teevad oma panused. Selleks ajaks peaks potil olema märkimisväärne kogus eelmisest voorust.

Jõgi

Selle vooru ajal jagatakse lõplik näoga ülespoole kaart ja ülejäänud mängijad teevad oma panused ning kas CALL, FOLD või RAISE. Selles etapis on võimalikud kaks tulemust. Esiteks kukuvad ülejäänud mängijad välja või ammutavad oma žetoonid, jättes võitja. Kui kaks või enam mängijat on endiselt aktiivsed, läheb mäng järgmisse etappi.

Näitus

Showdown selgitab vooru võitja. Kõik aktiivsed mängijad pööravad kaarte, et võrrelda, kellel on tugevaim käsi. Loputus võidab kõik sirged paarid. Mängu lõpus viib võitja koju potis olevad žetoonid.

Järeldus

Mitte iga mäng ei jõua kõikidesse ülalkirjeldatud etappidesse. Olenevalt kasiinost võidakse rakendada rohkem reegleid. Panuseid saab ka piirata, vastavalt potti suurusele skaleerida või piiranguteta. Eespool nimetatud näidendid annavad teile ainult põhiteadmised Texas Hold'emi mängimisest. Mängu rohkem mängides saab õppida täpsemaid taktikaid.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised