Texas Hold'Em ametlikud reeglid

Texas Hold'emi mängimiseks peab mängima vähemalt kaks inimest. See tähendab, et inimene ei saa mängida üksi ega maja vastu. Inimeste arv, kes seda mängu saavad mängida, pole piiratud. Kogu maailma kasiinod on aga pannud paika inimeste arvu, kellel nad lubavad Texas Hold'emit mängida. Mõni väidab, et kaheksast mängijast piisab suurepärase mängukogemuse saamiseks ja asjade tasakaalus hoidmiseks. Teisest küljest näivad teised arvavat, et kümme mängijat tagavad mängu parema tasakaalu.

PiiridKuulsad lausedJõgiMida kasutada mängimisel.Juhend Texas Hold'emile ja kuidas plusse sobitada
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Piirid

Piirid

Üks põhjus, miks inimesed Texas Hold'emit armastavad, on selle kuulsus ja raha. Filmides näeme sageli, et inimesed võidavad miljonite väärtuses potti ja reaalses elus on see võimalik. Limiite saab seada mitmel viisil. Esimene viis on potile limiitide seadmine. See tähendab, et keegi ei saa panustada midagi enamat kui limiit. Teine võimalus pole kihlvedude jaoks piire. Seda versiooni eelistavad need, kellel on panustamiseks rohkem raha ja kes soovivad võita veelgi rohkem. Selles versioonis saab mängija panustada isegi kõigile oma žetoonidele.

Piirid
Kuulsad laused

Kuulsad laused

Need sõnad on mõned kõige kuulsamad sõnad, mida Texas Hold'emis räägitakse.

  • Check See on siis, kui mängija ei panusta midagi. Nad ei saa esimesel ringil kätt kontrollida ilma panustamata.
  • Panus See termin tähistab ringi algpanust.
  • Helistamine See juhtub siis, kui mängija soovib panuse kas matšida või tõsta.
  • Fold Kui mängija voldib, kaotavad nad praeguse poti ja loobuvad oma käest.
  • Tõsta Mängija saab praeguse poti summat sel viisil tõsta. See juhtub siis, kui mängija on kindel oma käe suhtes.
  • Re-raise See tähendab poti tõstmist, kui samal ringil on keegi teine.
Kuulsad laused
Jõgi

Jõgi

Texas Hold'em'i mängimisel jagatakse igale mängijale kaks kaarti, mis asuvad allapoole. Pärast seda jaotatakse viis kaarti keskel ülespoole. Need kaardid on mõeldud kõigile laual olevatele mängijatele ja neid nimetatakse ühiskaartideks. Neid kaarte antakse edasi kolmes etapis, mida nimetatakse flopiks, turniks või neljandaks tänavaks ja lõpuks jõeks või viiendaks tänavaks. Riveri abil otsustatakse, millisel mängijal on parim võitnud käsi. Mõiste "needitud" tähendab poti kaotamist ja jõerott tähendab kedagi, kes üritab jõe vahele jõuda või kätt teha.

Jõgi
Mida kasutada mängimisel.

Mida kasutada mängimisel.

Texas Hold'emi mängu mängimiseks on vajalik järgmine:

  • Kaardipakk - see tekk ei pea olema väljamõeldud. See peab olema lihtsalt 52 kaardiga tavaline tekk. Jokerid pole mängu lubatud.
  • Inimesed. Minimaalselt kaks inimest. Eelistatakse rohkem inimesi, et see huvitavamaks muuta.
  • Raha või samaväärne. Pokkerimängud toimivad kõige paremini pokkerit mängides. Kiibid peaksid esindama erinevaid väärtusi, nt sinine = 5 ühikut ja must = 10 ühikut.
  • Tabel. Suur laud on väga oluline. Mängijate vahel peaks olema piisavalt ruumi, et vältida piilumist.
Mida kasutada mängimisel.
Juhend Texas Hold'emile ja kuidas plusse sobitada

Juhend Texas Hold'emile ja kuidas plusse sobitada

See on jaotus algajatele ja neile, kes soovivad oma Texas Hold'emi oskusi teravdada. Järgige neid reegleid ja saate võidust ühe sammu lähemale.

Juhend Texas Hold'emile ja kuidas plusse sobitada
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi