Uudised

April 26, 2024

Draama ja kõrged panused avamisel Texas Poker Openil

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Texas Poker Open sai alguse suure hooga, 1a ja 1b päeva lendudega, mis tõid esiplaanile draama, põnevuse ja pokkeri talentide esitlemise. Vaid kolmel mängijal õnnestus koguda üle miljoni žetoonide stäkki, on turniir loonud aluse intensiivseks showdowniks Houstonis. Bob Shao juhib pakki, kuid kõrgetasemeliste mängijatega nagu Aram Zobian, Victoria Livschitz ja teised endiselt võistlevad, on finaal igaühe mäng.

Draama ja kõrged panused avamisel Texas Poker Openil

Peamised pakkumised:

  • Bob Shao kerkib esinumbriks chipliidriga, omades pärast päeva 1a üle 1,3 miljoni chipi.
  • Turniiril osales päeval 1a 53 osalejat ja päeval 1b tõusis märkimisväärne hüpe 92-le, mis tõstab esile selle populaarsuse.
  • Kõrgetasemelised mängijad, sealhulgas Aram Zobian ja Victoria Livschitz, on endiselt segaduses, lubades põnevat lõppu.

Ürituse päeval 1a asus Houstonis Champions Clubis istet võtma 53 lootust, kes kõik võistlesid tükikese 2 miljoni dollari suuruse garantii nimel. Pärast 15 kurnavat mängutundi pääses edasi vaid kuus mängijat, Bob Shao asus ülekaalukalt juhtima. Päev ei olnud inimohvriteta, sest sellised silmapaistvad nimed nagu Arden Cho ja Eric Baldwin nägid, et nende lootused purunesid dramaatiliselt.

Järgmisel päeval, 1.b päeval, tõusis ante 92 võistlustööga, suurendades konkurentsi ja dramaatilisust. Selles voorus ületas chippide arvu David Mzareulov, kellele järgnes napilt Jeremy Becker, kes mõlemad kindlustasid märkimisväärsed stäkid üle miljoni. Päev lõppes suurepäraselt Victoria Livschitzi ja Aram Zobiani jaoks, kes navigeerisid edukalt reetlikus vees, et kindlustada oma kohad järgmises etapis.

Texas Poker Open on enamat kui lihtsalt $3300 sisseostuga põhiturniir. Ajakavas on seitse high roller turniiri ning täiendavad No Limit Hold'em ja Pot Limit Omaha turniirid, mis teeb sellest pokkerimängu, mida ei tohi vahele jätta. PokerGO Touri veebisaidi otseülekandega saavad fännid ja entusiastid jälgida sündmuste kulgu, olles tunnistajaks selle põneva võistluse tippudele ja mõõnadele.

Turniiri edenedes põnevus ainult kasvab, põhiturniiril on veel kuus lendu. Osalejad ei mängi ainult auhinnaraha, vaid ka väärtuslike PGT-punktide nimel, mis võivad kindlustada neile koha aasta lõpus toimuval miljonidollarilisel freerollil. Panused on kõrged ja konkurents tihe, mis loob aluse Texase pokkeri avaturniiri unustamatuks lõpetamiseks. Olenemata sellest, kas olete kogenud pro või pokkerifänn, Houstonis asuv Champions Club on õige koht, sest see turniir tõotab olla suvise pokkerihooaja määrav hetk.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised