Uudised

April 30, 2024

Ees ootab Texase pokkeri avaturniiri põnev finaal

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kuna Texas Poker Open läheneb Texase osariigis Houstonis Champions Clubis kulminatsioonile, ei saanud panused olla suuremad. Maineka TPO meistrivöö ja tohutu 400 000 dollari suuruse peaauhinna nimel on jäänud vaid 15 mängijat, mistõttu õhkkond on elektriline. Võidu nimel konkureerivate seas on pokkeri tipptegijad nagu Shaun Deeb, Ryan Riess ja Jeremy Ausmus, kes toovad viimasesse jõuproovi oma elegantsi ja strateegia.

Ees ootab Texase pokkeri avaturniiri põnev finaal

Peamised pakkumised:

  • Yunkyu laul juhib pakki: Song, kes siseneb viimasele päevale ülekaaluka chipliidriga, on esikohal mitmekesises võistlejate alal.
  • Kõrged panused ja kõrge draama: 2 205 000 dollari suuruse auhinnafondiga on konkurents tihe ja pinge on tuntav, kuna mängijad sihivad peaauhinda.
  • Märkimisväärsed nimed segus: Pokkeritähed Shaun Deeb, Ryan Riess ja Jeremy Ausmus jätkavad võitlust, igaüks neist on võtnud eesmärgiks lisada oma tunnustustele veel üks suur tiitel.

2. päev toob draama koos tähtede väljaga

Pokkerilegend Phil Hellmuthi kaasomandis olev Champions Club oli 2. päeval 86 lootja lahinguväljaks, päeva lõpuks vähenes nende arv vaid 15-le. Teekond sellesse punkti ei olnud põnev, sest 1. päeva seitse lendu koondusid üheks intensiivseks võistluseks. Auhinnafond, vapustav 2 205 000 dollarit, tagas, et iga allesjäänud mängija on taganud vähemalt 27 000 dollarit, kuid kõigi pilgud on suunatud peaauhinnale ja ihaldatud TPO meistrivööle.

Yunkyu Song tõusis esinumbriks, kogudes 11,05 miljonilise edumaa, mis on märkimisväärne eelis tema lähimate konkurentide ees. Miguel Use ja Tyler Brown on selja taga, pannes aluse haaravaks finaaliks. Teised märkimisväärsed mängijad edetabelis kõrgemates astmetes on Jeremy Ausmus, DJ Alexander ja Bob Shao, kellel kõigil on märkimisväärne žetoonide arv.

Teised mängijad, keda vaadata, kui Deeb Broke'i jaoks läheb

Kuuekordne WSOP käevõru võitja Shaun Deeb on ehk kõige suurema surve all. Olles investeerinud 13 võistlusesse, peab Deeb kasumi saamiseks saavutama vähemalt kaheksanda koha – väljakutse, mille ta näib olevat valmis oma hulljulgusega vastu võtma. Deebiga jätkab võitlust Brent Hanks, kes esindab PokerGO mängijaid pärast Jeff Platti dramaatilist 2. päeva lahkumist.

Viimasel päeval ei puudu talenti ega põnevust, sest sellised mängijad nagu Ryan Riess, 2013. aasta WSOP maailmameister, soovivad lisada oma CV-le veel ühe olulise tiitli. Kui võistlevad ka sellised mängijad nagu Daniel Holmes, David Mzareulov ja Spencer Champlin, tõotab finaal kujuneda oskuste ja strateegia vaatemänguks.

Üleskutse pokkerihuvilistele

Neile, keda huvitab pokkeripanuste maailm, on Texas Poker Open mõjuv reklaam sellistele platvormidele nagu PokerStake. Kuna silmapiiril on suured turniirid, sealhulgas ARIA High Roller Series ja World Series of Poker Las Vegases, on praegu sobiv aeg pokkerikogukonnaga suhelda, olgu siis ostu või müügiga.

Texase pokkeri lahtiste turniiri viimase päeva alguses on kõigi pilgud suunatud Houstonis asuvale Champions Clubile, kus õnnelikke ja osavaid ootavad unistused hiilgusest ja kopsakad auhindade kontrollid. Kuna konkurents on sama tihe kui kunagi varem, ei saa selle avaürituse lõpupeatükki mööda vaadata.

(Esmakordselt teatas: PokerGO)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised