Uudised

September 22, 2021

Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming) ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Evolution Gaming on taas kutsunud ühe populaarseima pokkerimängu veebikasiinodesse. Uusim versioon “Extreme Texas Hold'em” ühendab Casino Hold’emi ja Ultimate Texas Hold’emi aspekte, et tõsta panuseid veelgi kõrgemale. Selles mängus panustavad mängijad maja vastu. Extreme Texas Hold'em saavutab täiusliku tasakaalu selle vahel, et see on lihtne mäng algajatele, kuid piisavalt kiire tempo kogenud mängijatele. Allpool olevatest jaotistest leiate kõik mängu nautimiseks vajalikud üksikasjad. 

Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming) ülevaade

Mängu kirjeldus

Ennustamisvõimalused Extreme'is Texas Hold'em avatud kohustusliku Ante Betiga. Kui soovite oma riski hajutada ja oma pangakontol on piisavalt saldot, lubab edasimüüja lisada kõrvalpanuse. Nagu algses mängus, alustab diiler mängu, jagades endale kaks allapoole suunatud kaarti ja mängijatele kaks tagurpidi kaarti. Kui mängijad on oma kaarte näinud, saavad nad ante panuse foldida või kahekordistada. Mängijad, kes olid panustanud kõrvalpanused ja otsustasid foldida, peavad nüüd ootama, kuni mäng lõpeb.

Mäng jätkub diileriga, kes tegeleb kolme kaardiga. Mängijad peavad nüüd foldima või tegema teise panuse, mis võrdub ante panusega. Kui iga mängija ei murra, paljastab diiler oma kaardid viimase, tagurpidi kaardiga. Kui kõik kaardid on nüüd kuvatud, saab võitja valimiseks võrrelda iga käe tugevust. 

Parim viiepoolne panus Extreme Texas Hold'emis

Mängu alguses saavad mängijad teha kõrvalpanuse, mille tulemust nende peamine panus ei mõjuta. Kõrvalpanuse saab teha alles pärast Ante panuse langetamist ja maksmine on võimalik ainult mängu lõppedes. Kõrvalpanus hõlmab mängijaid, kes ennustavad oma parimat kätt kahe jagatud kaardi ja kolme ühiskaardiga. Võitmiseks peate saama viiest kaardist kolm või enam õigesti. 

Panuste suuruse vahemik

Extreme Texas Hold'em pakub laias valikus panuseid, mistõttu on see hea mäng algajatele ja kogenud mängijatele. Väikseim lubatud panus on 0,50 dollarit, maksimaalne aga 5000,00 dollarit 

Väljamaksed

Sellel mängul on rikkalikud väljamaksed käte võitmiseks. Siin on ülevaade väljamaksete suhtarvust iga võimaliku eelpanuse tulemuse korral:

 • Royal Flush - 500: 1
 • Otsejoon - 50: 1
 • Neli ainulaadset -10: 1
 • Täismaja - 3: 1
 • Loputamine - 1,5: 1
 • Otse -1: 1

Kõrvalpanust kasutatakse peamiselt kindlustuseks. Seetõttu on sellel väljamaksed veidi väiksemad. Allolevas loendis on ülevaade kõrvalpanuse iga võimaliku tulemuse väljamakse suhtest:

 • Royal Flush- 50: 1
 • Otsejooks- 40: 1
 • Neli ainulaadset- 30: 1
 • Täismaja - 8: 1
 • Loputamine- 7: 1
 • Otse- 4: 1
 • Kolm ainulaadset- 3: 1

Mängukeskkond

Extreme Texas Hold'em on loodud otsemänguks. Sellisena on live -diiler, kes mängu kontrollib. Külgedel on nupud erinevate panuste tegemiseks ja vasakul äärmisel võimaldab vestlusnupp mängijatel otse live -diileriga rääkida. 

Kohtuotsus

Extreme Texas Hold'em on mõeldud praegusel ajal mängimiseks. Mängu saate avada mobiilis, lauaarvuti või tahvelarvuti ja naudi mängimist liikvel olles. Nagu kõik teisedki Evolutioni välja töötatud mängud, on ka sellel Texas Hold'emi variatsioonil suurepärane kasutajaliides ja reageerimisnupud, millega saate oma panuse suurust reguleerida.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised