Uudised

April 22, 2024

Gabriel Croteau saavutas võidu 2024. aasta WSOP üritusel nr 10: $600 No-Limit Hold'emi vaatemäng

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Pärast maratoni kestnud 17-tunnist sessiooni langes eesriie lõpuks 10. sündmuse ees: $600 No-Limit Hold'em 8-Max 2024. aasta World Series of Poker (WSOP) mänguväljakul, kroonides Gabriel Croteau meistriks. Põnevas heads-up'i showdownis alistas Croteau Daniel Lefebvre'i, kindlustades oma teise ringiringi ja nägusa $41 640 võitja väljamakse, mis tähistab olulist verstaposti tema pokkerikarjääris.

Gabriel Croteau saavutas võidu 2024. aasta WSOP üritusel nr 10: $600 No-Limit Hold'emi vaatemäng
  • Peamised pakkumised:
    • Gabriel Croteau triumfeerib 2024. aasta WSOP Event #10, kindlustades oma teise ringiringi ja 41 640 dollari suuruse auhinna.
    • Üritusel osales 419 osalejat, mille auhinnafond oli 213 690 dollarit, mis ületab tunduvalt 50 000 dollari suuruse garantii.
    • Turniiril nähti pingelist tegevust, Croteau hoidis juhtpositsiooni kogu aeg ja demonstreeris finaallauas strateegilist võimekust.

Üritus, mis on viieteistkümnest ringturniirist üheteistkümnes, tõmbas kohale 419 pokkerihuvilist, mille auhinnafond kasvas 213 690 dollarini, mis neljakordistas esialgse 50 000 dollari suuruse garantii. See osavõtt annab tunnistust ürituse kasvavast populaarsusest ja võistlusvaimu, mida WSOP ringrada jätkuvalt soodustab.

Croteau teekond võiduni näitas järjekindlat jõudlust ja strateegilist taiplikkust. Ta püsis terve päeva keskmisest stäki suurusest kõrgemal, asudes lõpuks finaallauas ülekaalukalt juhtima. Tema agressiivne, kuid kalkuleeritud mängustiil tasus end ära, muutes selle võidu oluliseks täienduseks tema esimesele kolm kuud varem Calgarys võidetud WSOP ringrajale.

Turniiril ei puudunud draama ja kõrgete panustega tegevus. Märkimisväärne mängija Mike Leah alustas tugevalt, kuid ei suutnud lõpuks oma hoogu säilitada, lahkudes turniirilt pärast mulli lõhkemist. Mullifaas ise oli pingeline hetk, kui Chad Joinson väljus Paul Nakhle'i sirgeks pööratud käel, mis tähistas garanteeritud rahaliste auhindade algust ülejäänud mängijatele.

Kiired väljalangemised järgnesid mullifaasile, Croteau ja Senthuran Vijayaratnam tõusid olulisteks chipliidriteks. Kuid just Stuart Taylori topeltnokaut oli see, mis ajutiselt dünaamikat nihutas, viies ta enne finaallauda chipliidrile.

Finaallaud oli lahinguväli, kus Croteau kaotas võtmemängijad, sealhulgas Jamie Bakeri ja Panagiotis Prahalise, kindlustades oma chipieelise. Tema strateegiline mäng oli eriti ilmne Vijayaratnamist toimunud massilise blufi valimise ajal, mis pani aluse heads-up showdownile Lefebvre'iga.

Vaatamata märkimisväärsele chipipuudusele, pidas Lefebvre heads-up lahingus vapra võitluse, valides bluffid ja kindlustades väikese panga võidud. Kuid Croteau king-jacki käsi saavutas lõpuks Lefebvre'i kuninga kuue, saavutades tiitli ja auhinna.

See võit mitte ainult ei täienda Croteau auhindu, vaid tõstab esile ka pingelise konkurentsi ja oskuste taseme WSOP ringraja üritustel. Kuna 2024. aasta World Series of Poker Playground jätkub, ootavad pokkerisõpru ees rohkem tegevusterohkeid turniire ja meeldejäävaid võite.

Olge kursis, et saada rohkem uudiseid ja kajastust 2024. aasta World Series of Poker Playgroundilt, kus maailma parimad mängijad heitlevad pokkeri ülemvõimu pärast.

(Esmakordselt teatas: PokerNews)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised