Uudised

May 7, 2024

High Roller Havoc: Champions Club kroonis Texases uue pokkeri honorari

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Sel nädalal sai Texase osariigis Houstonis asuvast Champions Clubist kõrgete panustega pokkerimängu epitsenter, mis võõrustas kolme 5000-dollarise sisseostuga high rollerit, mille pokkerikogukond oli oma koha äärel. Võitjate hulgas olid Daniel Sepiol, Victoria Livschitz ja Aram Zobian, kes mõlemad võitsid Texas Poker Openi (TPO) trofee ja söövitasid oma nimed The Lone Star State'i pokkeri ajaloo annaalidesse. Võitjate hulgas oli kaks PokerStake'i mängijat, mis andis tunnistust oskustest, strateegiast ja pisut õnnest.

High Roller Havoc: Champions Club kroonis Texases uue pokkeri honorari

Peamised pakkumised:

  • PokerStake'i mängija Victoria Livschitz triumfeeris avaturniiri high roller turniiril, kindlustades endale TPO võitjate vööpandla ja lõviosa auhinnafondist.
  • Aram Zobian domineeris teise high roller turniiri viimaseid etappe ja võitis $48 600, näidates oma osavust vildil.
  • Kolmanda high roller’i turniiri põnevas lõpuosas tegi Josh Ariehi ja Daniel Sepioli vahelise tehingu auhinna jagamise, kuid Sepiol viis lõpuks karika koju pärast dramaatilist Pot Limit Omaha jaotust.

Texas Poker Openi sari algas suure hooga, kui Victoria Livschitz ületas $5100 osavõtuga No-Limit Hold'em High Roller #1 13 osalejaga väljaku. Ürituse auhinnafond oli 65 000 dollarit ja Livschitz oli vastamisi Michael Wangiga heads-up lahingus, mida ei unustata peagi. Vaatamata ägedale konkurentsile, kuhu kuulusid sellised märkimisväärsed mängijad nagu Jeremy Ausmus ja Chino Rheem, väljus Livschitz võitjana, nõudes 45 500 dollari suuruse peaauhinna ja tõstes oma eluaegse sissetuleku üle miljoni dollari piiri.

High roller tegevus sellega ei piirdunud. Teisel üritusel osales 18 osalejat ja auhinnafond oli 90 000 dollarit. Seekord varastas show Aram Zobian, kes kaotas oma vastased ükshaaval, kuni läks heads-up showdownis vastamisi Jeremy Beckeriga. Zobiani oskused paistis täiel rinnal, kui ta kindlustas endale 48 600 dollari suuruse peaauhinna, jättes Beckeri teise kohaga leppima.

Kolmandal high roller üritusel osales seni suurim osavõtt, kus 33 osalejat võistles tüki 165 000 dollari suurusest auhinnafondist. Konkurents oli tihe, kuid lõpuks olid Daniel Sepiol ja Josh Arieh need, kes võitlesid tiitli nimel. Pärast žetoonide arvu põhjal tehingu sõlmimist otsustasid Sepiol ja Arieh ihaldatud vööpandla võitja Pot Limit Omaha ühe käega. Sepiol väljus võitjana, lisades oma kollektsiooni meeldejääva karika ja tõstes tema eluaegse võidu üle 6,84 miljoni dollarini.

Houstonis asuv Champions Club on taas tõestanud, et on high roller pokkeri peamine sihtkoht. Oma osavate mängijate, märkimisväärsete auhinnafondide ja unustamatute hetkede kombinatsiooniga on Texas Poker Openi sari seadnud Lone Stari osariigis pokkeri tipptasemele uue standardi.

Texas Poker Openi fotod ja kajastused on saadaval PokerGO-s, mis on kõrgete panustega pokkerimängu ja eelseisva 55. iga-aastase pokkeri maailmasarja kodu.

(Esmakordselt teatas: PokerGO)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised