Uudised

November 24, 2021

Hold 'em variatsioonid: ainulaadsed muudatused baasmängus

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Seven Card Stud on mäng, mida Hold'em on mõjutanud. Seven Card Stud on lihtsuse ja ligipääsetavuse tõttu ehk kõige populaarsem pokkerimäng nii majas kui ka kasiinos. See mäng erineb Hold'emist selle poolest, et seal pole ühiskaarte ja osalejate arvu piirangut.

Hold 'em variatsioonid: ainulaadsed muudatused baasmängus

Enamikus kasiinodes on selle mängu rolli võtnud Hold'em, kuid seda võib siiski leida Internetis ja kodus. Kodumängude populaarsus on kasvanud ja inimesed on neid kohandanud Hold'emi mängimise strateegiad tulemusena. Välja arvatud mõned väikesed erinevused, on kõik need variandid identsed tavalise Texas Hold'emiga.

Klassikalises mängus on mõned muudatused, mida on üksikasjalikult kirjeldatud järgmises loendis.

Ananass

Siin saavad mängijad kolm aukkaarti ja peavad esimese panustamisringi lõpus ühe ära viskama.

Hull ananass

Nagu ananass, millel on vähemalt kolm aukkaarti, loobuvad siinsed kabiinis mängijad pärast floppi lisakaardist.

Lennundus

Lennundus on Hold'emi hull versioon. Siin saavad mängijad neli aukkaarti ja peavad enne ja pärast floppi ühe ära viskama. See mäng sai nime Pariisi lennundusklubi järgi, kust see alguse sai.

Speed Hold'em

Kaks neljast mängijatega käsitletud avakaardist visatakse ära kohe pärast mängijatele andmist. Pärast seda flopitakse viis ühiskaarti. Seejärel peetakse viimane panustamisvoor ja järgneb showdown.

Super kaheksa

Mängijatele antakse mängu ajal kolm aukkaarti, kuid nad peavad hoidma kõiki kolme kaarti oma käes. Parima viiekaartilise pokkerikäe loomiseks saavad mängijad kasutada kõiki viit ühiskaarti ja ka kolme auguga kaarte.

Tahoe

Erinevalt Super Eight Hold'emist saate oma kolme auguga kaartidest kasutada ainult kahe auguga kaarte, et moodustada Tahoe parima viie kaardiga pokkerikäsi.

Vere jõgi

Red River on selle mängu variatsioon, kus jõukaardi värv määrab tulemuse. Mäng jätkub, kui river -kaart on punane, mis tähendab, et toimub uus panustamisvoor ja antakse välja kuues ühiskaart. Pärast teist panustamisvooru toimub showdown, kui teine river -kaart pole samuti punane. Mäng jätkub seni, kuni jõele ilmub must kaart.

Metsik jõgi

Metsiku jõe kaart on täpselt selline, nagu see kõlab: metsakaart. Kõik kaardid, millel on sama väärtus kui river -kaardil, lähevad loodusesse. Sellise mängu mängimine võib olla väga lõbus. Paljud mängijad ootavad võimaluste rohkuse tõttu kuni lõpuni, lootuses saada metkaart.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama
2024-06-02

2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama

Uudised