Uudised

November 17, 2021

Kõik Texas Hold'emi kallutamise kohta

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Tilt on üks kulukamaid vigu, mida Texas Hold'emi pokkerisõbrad lauas teevad, kuigi sellest räägitakse harva.

Kõik Texas Hold'emi kallutamise kohta

Saate õppida seda märkama nii enda kui ka vastase mängus. Niipea, kui märkate selle algust, saate raha kaotamise vältimiseks kohe tegutseda.

Isegi kui te ei tea, kuidas raha teenimiseks kallutada, saate õppida. Kallutamist saab kasutada teise mängija vastu, kui olete märganud tema kalduvust sellele.

Samuti saate teada, kuidas kallutamine mõjutab teie otsuseid, kuidas seda vältida ja isegi kuidas sellest kasu saada.

Selle tuvastamine oma mängus

Esimene samm kallutamise vastu võitlemisel on selle tuvastamine oma mängus. Kallutus võib tekkida koheselt, kuid paljud mängijad näevad seda aja jooksul üles ehitamas.

Lühiajaline volatiilsus või ebaõnn lauas põhjustab peaaegu alati kallutamise.

Võib-olla olete kolm korda oma masti vahele jätnud või võib-olla on teie vastane löönud kahekordse viigi või võib-olla on joobes ebameeldivus lauas liiga kaugele läinud ja te hakkate unistama löögi näkku panemisest.

Mõtle, millal sa viimati Hold'emi mängides vihaseks said. Millised olid teie mõtted tol ajal? Milline tunne oli?

Tõenäoliselt tunnete end nii, kui teie mäng hakkab kallutama.

Sündmuste äratundmine, mis on teie ratsionaalse pokkerimänguga vastuolus, ja viha- või ärritustunde kiire äratundmine, mis võivad põhjustada halbu otsuseid, võib viidata kallutamisele.

Kallutamise vältimine Texas Hold'emis

Parim viis oma näidendi kallutamise vältimiseks on mõista võimalusi ja võimalusi ning kuidas matemaatilisi mõisteid Texas Holdemi tööst.

Peate mõistma teatud asjade toimumise üldist tõenäosust, et te ei ärrituks, kui asjad ei lähe nii nagu vaja. Tõenäosuste ja koefitsientide ning Texas Hold'emi matemaatiliste ideede toimimise mõistmine aitab teil oma mängus kaldumisest eemale hoida ja oma võitu maksimeerida.

Tunnistage oma vastase kallutamist

Kallutavaid mängijaid on lihtne märgata, kui nad mängivad Texas Hold'emi reaalajas füüsilises kasiinos või pokkerirajatises.

See inimene võib hakata kummaliselt käituma, näitama ebaratsionaalseid puhanguid või mängima iga kätt hüper-agressiivselt. Kallutavad mängijad võivad raevudes raputada kontrollimatult. Nad aga keelduvad hasartmänge lõpetamast.

Nad teevad jätkuvalt halbu otsuseid, kuid jäävad kindlalt oma tahet kaartidele peale suruma.

Ükskõik kui vihaseks mängija muutub või kui palju ta arvab, et suudab vaimse jõuga kaarte vahetada, kaotab ta alati raha, kallutades kätt ja tehes mängu mängides halva otsuse.

Mängides Texas Holdemi võrgus, raskem on tuvastada, kui vastane on pinges, kuid see pole võimatu.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama
2024-06-02

2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama

Uudised