Uudised

May 5, 2024

Kõrged panused ja meeleolu: PokerStake'i mängijad võidavad Texas Poker Openil

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Sel nädalal sai Texase osariigis Houstonis asuvast Champions Clubist high roller pokkeri epitsenter, kus kolm $5000 sisseostuga turniiri tõmbasid tähelepanu üleriigiliselt. Keset ägedat konkurentsi paistsid silma PokerStake'i mängijad Victoria Livschitz ja Aram Zobian, kes võitsid TPO trofeed ning tähistasid koos fännide ja investoritega. Siin on draama Lone Stari osariigis, kus oskused, strateegia ja natuke õnne kroonisid meistrid.

Kõrged panused ja meeleolu: PokerStake'i mängijad võidavad Texas Poker Openil
  • Key Takeaway One: Victoria Livschitz võitis esimesel high roller üritusel, tuues tasku $45 500 ja Texas Poker Openi vööpandla.
  • Võtme kaks: Aram Zobian domineeris teisel high rolleril, kindlustades võidu $48 600 auhinnaga, näidates oma võimeid pokkerilauas.
  • Kolmas võtmesõna: Kolmandal high roller’i üritusel saavutasid Daniel Sepiol ja Josh Arieh kokkuleppe ning Sepiol viis pärast dramaatilist ümberpööramist koju ihaldatud vööpandla.

Texas Poker Openi seeria sai alguse suure pauguga, kui Victoria Livschitz väljus kõrge palli avaturniirist võitjana, ületades väljaku, kus heads-up lahingus osales ka Michael Wang. Livschitzi võit ei lisanud tema kollektsiooni mitte ainult Texas Poker Openi võitjate vööpandla, vaid ka lõviosa 65 000 dollari suurusest auhinnafondist, mis tähistab olulist verstaposti tema pokkerikarjääris.

$5100 osalustas No-Limit Hold'em High Roller #1 esitas väljakutse 13 osalejale, sealhulgas mõnele pokkeri eliidile, nagu Jeremy Ausmus, Chino Rheem, Jesse Lonis ja David Coleman, kes kõik jäid rahast välja. Wangi ja Livschitzi vaheline viimane jõukatsumine oli pöördepunktis, kus Livschitz võitis 45 500 dollari suuruse peaauhinna ja lükkas oma eluaegse sissetuleku üle 1 miljoni dollari künnise.

Aram Zobian säras teisel high roller üritusel, navigeerides läbi 18-liikmelise väljaku ja võitis $48 600. Konkurents oli tihe, märkimisväärsed mängijad jäid rahakohtadest välja. Zobiani võit andis tunnistust tema oskustest, eriti pärast heads-up lahingut Jeremy Beckeri vastu, kus Zobiani flopitud masti võitis Beckeri turnitud tripid.

Sarja kolmas high roller meelitas seni kõige rohkem osalejaid – 33 võistlustööga lõi auhinnafondi 165 000 dollarit. Üritus kulmineerus Josh Ariehi ja Daniel Sepioli vahelise heads-up-lepinguga, kusjuures mõlemad mängijad nõustusid ICM-i jagamisega ülejäänud auhinnarahast. Sepiol aga kindlustas endale vööpandla ja meeldejääva võidu, tõstes tema eluaegse võidusumma üle 6,84 miljoni dollari.

Houstonis mainekas Champions Clubis peetav Texas Poker Open on seadnud Texase kõrgete panustega pokkerile uue etaloni. PokerStake'i mängijate pealkirjades ei tähista see sari mitte ainult individuaalseid võite, vaid tõstab esile ka Lone Stari osariigi õitsvat pokkerikogukonda. Kui pokkerimaailm pöörab oma pilgud eelseisvale 55. iga-aastasele pokkeri maailmasarjale, on need high roller sündmused kahtlemata tõstnud panuseid nii professionaalsete pokkerimängijate kui ka entusiastide seas.

Texas Poker Openi ja eelseisva 55. iga-aastase pokkeri maailmasarja koduks oleva PokerGO poolt tehtud fotod jäädvustavad selle suure panusega pokkeriseeria intensiivsust, rõõmu ja sõprust, jäädvustades hetked, millest räägitakse veel aastaid.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised