Uudised

April 20, 2024

Kyle Yun-Wing Ho võidab 2024. aasta WSOP ringrajaturniiril nr 7: võidab teise ringi ja 46 000 dollarit

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

2024. aasta World Series of Poker Circuit Playgroundil toimunud elektrilisel jõuproovil võitis Kyle Yun-Wing Ho Event #7: $1000 No-Limit Hold'em, ületades konkurentsi, saavutades oma teise WSOP ringraja ja ilusa 46 000 dollari suuruse auhinna. . 236 osalejat hõlmanud üritusel juhtis Ho eesotsas, demonstreerides ületamatuid oskusi ja strateegiat, et kindlustada esikoht pärast kaheksat pingelist mängutundi.

Kyle Yun-Wing Ho võidab 2024. aasta WSOP ringrajaturniiril nr 7: võidab teise ringi ja 46 000 dollarit

Peamised pakkumised:

  • Kyle Yun-Wing Ho võidab oma teise WSOP ringraja, näidates erakordset osavust No-Limit Hold'emis.
  • Turniiril osales 236 mängijat, mille auhinnafond oli 207 680 dollarit, mis ületas tunduvalt esialgse 100 000 dollari suuruse garantii.
  • Ho strateegiline mäng ja domineeriv esitus kogu ürituse vältel viisid ta võiduni, tähistades märkimisväärset saavutust peaaegu aasta pärast tema esimest ringivõitu.

Ho teekond võiduni oli turniiripokkeri meistriklass. Alustades 2. päeva chipliidrina, säilitas ta lauas ülekaalukalt kohaloleku, ainuüksi finaallauas nokautis kuus kandidaati. Tema esitus oli ajaloo kordus, kajastades tema esimest ringrajavõitu 2023. aasta mais Calgarys, mis pärines samuti 1000 dollari suurusest no-limit hold'em üritusest.

Ürituse konkurentsis oli märkimisväärseid mänge ja väljalangemisi. Duff Charette, kes saavutas $800 Mystery Bounty üritusel neljanda koha, seisis silmitsi varajaste tagasilöökidega, langedes lõpuks Srinivas Gottiparthi parempoolsele käele. Vahepeal nautis Richard Mullen lühikest aega chipliidrite seas, enne kui allus nelja finaalis Ho järeleandmatule survele.

Finaallaud oli strateegiline lahinguväli, kus mitmed mängijad püüdsid väljamaksete redelil ronida, võimaldades Ho-l oma žetoonide eduseisu tõhusalt ära kasutada. Vaatamata aeglasele algusele langesid Vincent Chahley, Gottiparthi, Daniel Le ja Gurpreet Lubana välja kiirelt järjest, pannes aluse Ho domineerimisele.

Heads-up mängu alustades märkimisväärse chiplideriga Gil De St Jeori ees, tundus Ho võit vältimatu. Sotsiaalmeedias Gil Jack Pokerina tuntud Jeor võitles vapralt, kuid ei suutnud puudujääki ületada. Viimases käes oli Ho riveri rea, mis kindlustas oma võidu ja $46 000 auhinna.

See võit ei lisa Ho saavutustele mitte ainult teist WSOP ringrajaringi, vaid tugevdab ka tema mainet pokkerimaailmas suurepärase mängijana. Sel ajal, kui PokerNewsi meeskond jätkab sarja kajastamist, sealhulgas pikisilmi oodatud $1700 põhiturniiri, jälgib pokkerikogukond hinge kinni pidades, kes saab järgmiseks meistriks.

Olge kursis, et saada rohkem uudiseid 2024. aasta World Series of Poker Circuit Playgroundilt, kus panused on kõrged ja konkurents tihe.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised