Uudised

July 21, 2021

Populaarseimad Texas Hold'emi tarkvaraarendajad

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Populaarsus Texas Hold'emi pokker ei saa alahinnata; see on vaieldamatult klassikalise pokkerikaardimängu enim mängitud variatsioon. Ka selle veebikuulsus on mitmel põhjusel hüppeliselt tõusnud. Lisaks minimaalsetele sisenemistakistustele võimaldab veebipõhine Texas Hold'em mängijatel Texas Hold'emi reegleid põhjalikumalt õppida ja oma oskusi harjutada. Veebiturniirid, sularahamängud ja muu pakuvad ka võimalust võita suuri auhindu.

Populaarseimad Texas Hold'emi tarkvaraarendajad

Paljud tänapäeva online-kasiinod pakuvad Texas Hold'emi ja muid mänge, mille toiteks on valdkonna juhtivad mängutarkvara arendajad. Siin on mõned neist.

Evoplay Entertainment

2017. aastal asutatud Evoplay on Interneti-hasartmängumaastikul suhteliselt noor mängija. Hoolimata oma noorusest on ta võitnud arvukalt auhindu, tutvustanud tööstuse esimesi massiturundusega 3D / VR-mänguautomaate ja omab enam kui 100 mängu portfelli.

Evoplay Entertainment pakub järgmisi Texas Hold'emi veebimänge:

Texas Hold'em Poker 3D. 2020. aasta märtsis välja antud metsiku metsiku lääne motiiviga mängu saab mängida lauaarvutil või mobiilseadmes. Saadaval on demoversioon, millest saavad abi mängijad, kes soovivad oma Texas Hold'emi strateegiat arendada. Mängu RTP on 99,37.

Texas Hold'emi boonus. Mängu boonuspanus pakub mängijatele võimalust võita tohutu väljamakse. Maalähedased värvid kutsuvad esile lõõgastumise ja soojustunde ning intuitiivsed liideseelemendid lihtsustavad toiminguid, mida tuleb teha. 2020. aasta juulis tutvustatud mäng pakub 99,37% RTP-d.

BGaming

Üks online-hasartmängutööstuse kõige uuenduslikumaid tarkvaraarendajaid lõi BGaming esimesena krüptoraha mängimist toetavaid veebikasiinomänge. 2012. aastal asutatud BGaming pakub täna ulatuslikku mänguportfelli ja on loonud partnerlussuhteid kümnete erinevate online-kasiinodega.

BGamingi Texas Hold'emi pokkerimäng sisaldab metsiku lääne teemat ja pakub demoversiooni. Selle RTP on 98,75, mis teeb sellest ideaalse mängu Texas Hold'emi maailma uustulnukatele.

Espressomängud

Itaalia kasiinotarkvara arendaja Talenta Game Studios ostis Espresso Games kaubamärgi 2015. aastal ja 2017. aastal omandas need kaks ettevõtet suurem äriüksus. Kõigi nende ürituste vältel on Espresso Games jätkanud veebikasiinode erandliku sisu kujundamist ja tootmist.

Lisaks teenindusaegadele pakub Espresso Games ka mitmeid online lauamänge, sealhulgas Poker Roulette, Blackjack Six Card Charlie ja Texas Hold'em. Texas Hold'emi toode järgib Las Vegase pokkerireegleid, kus võidud võidule algavad sirgel. Mängu elementide risk on madal - 0,53%.

Evolution Gaming

2016. aastal allkirjastas reaalajas kasiinolahenduste pakkuja Evolution Gaming lepingu Scientific Games'iga, mis hõlmas Ultimate Texas Hold'emi live-kasiino versiooni - mängu, mis teenib aastas üle 1,5 miljardi euro kogu maismaiste kasiinode mängutulu kogu maailmas. .

Texas Hold'emi otseülekandeid mängitakse otseülekandes atraktiivsest stuudios. Hästi koolitatud ja professionaalsed edasimüüjad mitmes lauas suhtlevad mängijatega ja julgustavad neid kasutama reaalajas vestluse funktsioone.

Evolution Gamingu Ultimate Texas Hold'em näeb ette piiramatu arvu mängijaid, kes saavad ära kasutada mitu mängu tõstmise võimalust, mis tekivad mängu erinevatel etappidel. Mängijale naasmise (RTP) protsent on esialgse põhipanuse puhul 97,82 ja kogu põhipanuse puhul 99,47.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida
2024-05-16

2024. aasta World Series of Poker (WSOP) sündmused, mida tuleb jälgida

Uudised