Uudised

May 10, 2024

Royal Flush MGM National Harboris: ajalooline 1,3 miljoni dollari võit

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Põnevas sündmuste pöördes, mis võib kergesti olla suure panusega hasartmängufilmi süžee, saavutas Marylandi MGM National Harbori pokkerimängija jackpoti, sõna otseses mõttes, Ultimate Texas Hold 'Emis kuningliku mastiga, mis viis vapustav 1,3 miljoni dollari suurune väljamakse. See erakordne võit, mis leidis aset pühapäeval, on pannud kasiino kihama ja tähistanud selle konkreetse mängu eest USA ajaloo üht suurimat väljamakset.

Royal Flush MGM National Harboris: ajalooline 1,3 miljoni dollari võit

Peamised pakkumised:

  • Virginia pokkerimängija võitis MGM National Harboris monumentaalse 1,3 miljoni dollari suuruse jackpoti.
  • Võidukas käsi oli Ultimate Texas Hold 'Emi kuninglik mastimäng, mille koefitsient on 30 939:1.
  • MGM National Harbor tähistas seda võitu kui USA mängu ajaloo suurimat võitu

Võitja, kes on pärit Virginiast, alustas mängu, millest saab elumuutev mäng, saades kuninganna ja teemantide kuninga. Põnevus süvenes, kui flopis ilmus teemantide jack, millele järgnes turn, mis näitas teemantide ässa ja mis kulmineerus 10 teemantiga riveril, lõpetades haruldase ja ihaldatud kuningliku masti.

Tõenäosus, et 7-kaardilises Texas Hold 'Emis jagatakse teile kuninglik masti, on peaaegu müütiline 30 939:1 ehk 0,0032% tõenäosusega. See statistika muudab võidu mitte ainult õnne küsimuseks, vaid hetkeks hasartmängudest.

Alex Alvarado, MGM National Harbori kasiinooperatsioonide asepresident, jagas kasiino elevust selle olulise sündmuse üle. "Milline uskumatu hetk meie külalisele võita see hiiglaslik jackpot MGM National Harboris," ütles ta. Meelelahutuskohana püüab MGM pakkuda mitmekesist valikut unustamatuid elamusi, olgu selleks siis einestamine, etendused või mängimine. Alvarado väljendas põnevust selle üle, et kohalik külaline lõi nii-öelda kulda, lisades kasiino ajaloole tähelepanuväärse loo.

MGM National Harbor, mis asub riigi pealinna lähedal, on kiiresti muutunud meelelahutus- ja hasartmänguhuviliste peamiseks sihtkohaks. Oma suure hulga lauamängude, mänguautomaatide ja nüüd rekordiliste jackpotidega kasiino meelitab jätkuvalt külastajaid kõikjalt, kes soovivad õnne proovida ja võib-olla just järgmise suure jackpoti lüüa.

See ajalooline võit mitte ainult ei rõhuta kasiinomängude ettearvamatut põnevust, vaid tõstab esile ka mitmekesist meelelahutust, mis teeb MGM National Harbourist silmapaistva sihtkoha. Õnneliku Virginia mängija jaoks oli see kuninglik masti enamat kui lihtsalt võidukäsi; see oli pilet elu muutvale jackpotile, söövitades selle hetke igaveseks hasartmängude võitude aastaraamatusse.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama
2024-06-02

2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama

Uudised