Uudised

May 30, 2024

Sündmuse nr 5 algus: $1000 Mystery Millions No-Limit Hold'em sütitab WSOP-l põnevust

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Tere tulemast tagasi PokerNewsi, 2024. aasta World Series of Poker (WSOP) ametlikku meediapartnerisse ja kõigi käevõruürituste reaalajas uudiste allikasse. Täna tähistatakse 5. sündmuse põnevat avalöögi: $1000 Mystery Millions No-Limit Hold'em, mis toimub ikoonilisel Horseshoe'il ja Pariisis, Las Vegases. Kuna pokkerikogukond kihab ootusärevuses, oleme siin, et tuua teieni selle kauaoodatud sündmuse üksikasjad ja arengud.

Sündmuse nr 5 algus: $1000 Mystery Millions No-Limit Hold'em sütitab WSOP-l põnevust

Peamised pakkumised:

  • Sündmus nr 5 pakub 1 000 000 dollari suurust pearaha ja esikoha auhinda, tõmmates sellega märkimisväärset tähelepanu.
  • Üritus algab nelja stardilennuga ja sellel on mängijasõbralik struktuur.
  • Eelmise aasta võitja Tyler Brown naaseb pärast tähelepanuväärset tagasitulekulugu oma tiitlit kaitsma.
  • PokerNewsi MyStacki tööriist suurendab mängijate seotust, võimaldades reaalajas žetoonide arvu värskendusi.

Sumin müsteeriumimiljonite ümber

Mystery Millionsi üritus on olnud iga pokkerimängija radaril alates WSOP ajakava avalikustamisest. See mitte ainult ei tõota põnevat võistlust, vaid tagab ka 1 000 000 dollari silmapaistva auhinna nii pearaha kui ka esikoha auhinna eest. See ainulaadne formaat ühendab suure pearahajahi põnevuse traditsioonilise seitsmekohalise palgapäeva tagaajamisega, tagades, et igas lauas on tegusid.

Sündmuse struktuur ja ajakava

Üritus algab esimese neljast lennust kell 10 kohaliku aja järgi, pakkudes hilist registreerimist 12 tasemele, et majutada mängijaid, kes lendavad üle kogu maailma. Struktuur on loodud mängu liikumises hoidmiseks, 20-minutilised pausid iga nelja taseme järel ja märkimisväärne 75-minutiline õhtusöögipaus pärast 16. taset. Võistlejad alustavad 40 000 chipi stäkiga, päeval 1a plaanitakse katta 22 30-minutilist taset. . Väljamaksed algavad 1. päeval, lisades varajasele mängule kohese strateegiakihi.

Tagasivaade möödunud aasta üritusele

Eelmisel aastal osales Mystery Millionsi üritus hämmastavalt 18 188 mängijat, mis moodustas 4 587 950 dollari suuruse auhinnafondi. Tyler Brown väljus võitjana, edestades Guang Chenit heads-up lahingus, et võita $1 000 000 auhind. Browni võit ei olnud ainult tema oskuste tunnistus, vaid tähistas ka tähelepanuväärset naasmist mängu pärast kaheaastast pausi. Üritusel oli ka kaks 1 000 000 dollari suurust preemiat, mis lisasid põnevust ja jõudsid pokkerikogukonna pealkirjadesse.

Täiustage oma WSOP-kogemust MyStackiga

PokerNews pakub põnevusega MyStacki tööriista iga WSOP sündmuse jaoks – funktsiooni, mis muudab mängijate ja fännide turniiri kogemise pöördeliseks. MyStack võimaldab osalejatel otse värskendada oma kiipide arvu meie otsearuannete lehtedel, tagades, et sõbrad, perekond ja fännid saavad tegevust reaalajas jälgida. See uuenduslik tööriist on tasuta kasutamiseks, võimaldades mängijatel jagada oma teekonda läbi turniiri, kui nad soovivad oma stäkke suurendada ja teha sügavat jooksu.

Mis WSOP-l edasi saab?

Kuna 2024. aasta WSOP kuumeneb, on oodata veel palju. Täna autasustatakse ka suve kahte esimest käevõru üritusel #1: $5000 Champions Reunion ja Event #2: $500 Casino Employees. Lisaks on algamas $25 000 Heads-Up No-Limit Holdem meistrivõistlused ja $1500 Dealer's Choice üritused, mis pakuvad mitmekülgset võistluste valikut igat tüüpi mängijatele.

Olge kursis PokerNewsiga, et saada 2024. aasta World Series of Poker uusimaid uuendusi, lugusid ja muud. Olenemata sellest, kas mängite sündmustel või jälgite neid kodust, oleme siin, et hoida teid ühenduses sündmuste keskmega.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama
2024-06-02

2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama

Uudised