Kuidas mängida

December 1, 2021

3 parimat Texas Hold'emi näpunäidet WSOP jaoks

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Paljud potentsiaalsed WSOP mängijad soovivad võita jackpoti, võites mängu Texas Hold 'em. Kuid vähesed inimesed võivad öelda, et nad on seda teinud. Texas Hold 'em pokkeris on palju sügavust, palju tervislikku konkurentsi ja palju tööriistu, mis aitavad teil välja mõelda optimaalse strateegia.

3 parimat Texas Hold'emi näpunäidet WSOP jaoks

Siin oleme jaganud viit peamist Texas Hold 'em strateegia näpunäidet algajatele ja asjatundlikele mängijatele, kes soovivad jõuda WSOP finaallauda.

Mängige oma kaarte targalt ja säästlikult

Pokkeris määrab talent enamus kui õnn enamasti teie edu. Nõrga vastase nõrkust saate ära kasutada, mängides korralikku kätt. Kuid strateegia on samuti ülioluline, kuna kaartide mängimise viis määrab, kui hästi saate iga vooru teha.

Üks võimalus oma rahakotti suurendada on agressiivselt mängida ainult tugevaid käsi. Peaksite vältima käsi, millest pole pikas perspektiivis kasu. Teie mängustiil peab olema oma olemuselt pikaajaline, et olla jätkusuutlik, et saaksite oma kulutusi ja flopieelset tegevust võimalikult palju suurendada.

Kasutage oma tugevaid käsi ja mängige kiiresti

Enamik pokkerimängijaid eelistab eksida ettevaatlikult. Sellegipoolest, kui soovite, et see õnnestuks, peate teadma, milliseid käsi enne floppi mängida ja milliseid pärast seda mängida.

Vältige olukordi, kus peate palju potentsiaalseid käsi kokku lööma, kuid see on väärt vaid tagasihoidlikku summat. Texas Hold'i mängides agressiivsed mängud pole alati ideaalne strateegia. Selle asemel soovite õppida joonel kõndima ja igast käest maksimumi võtma.

Pärast floppi peate teadma, mida oma heade kätega teha. Mõned mängijad usuvad, et peate kogu aeg tõstma, kuid tegelikult võite hoopis helistada või kontrollida. Tõepoolest, see kõik on seotud teiste mängijatega õige finantsvõimenduse leidmisega, et saaksite teada, kas nad loobuvad, kui te rohkem raha küsite.

Tugevad käed seevastu kaitsevad teid väljakukkumise eest. Nad võivad eeldada, et bluffite, ja nõrkuse näitamiseks tõstavad igal korral oma panust.

Eelise säilitamiseks vahetage oma mängustiile

Ükskõik, kas otsustate kiiresti, aeglaselt või bluffida, on oluline säilitada oma meelerahu. Professionaalsed Texas Hold'emi mängijad püüavad hoida pokkerinägu ja tunduda uurimatud isegi siis, kui nad hoiavad kehva kätt.

Lisaks järjekindla mängutempo säilitamise õppimisele nõuab Texas Hold'emi valdamine ka avade ärakasutamist ja mängu kohandamist.

Kui aga seisate otse turniiridel või isegi võrgus silmitsi samade pokkerimängijatega, saate oma mängustiili muutmisest kasu.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama
2024-06-02

2024. aasta WSOP $25 000 suuruse fantaasialiiga varajane dünaamika: Unfolding Drama

Uudised