Uudised

July 7, 2021

Texas Hold'em Online: põhitõdede õppimine

Texas Hold'em on pokkeri üks populaarsemaid ja levinumaid variante olnud pikka aega paljude kaardimängude fännide lemmik. Näitleja Jennifer Tilly, telesaadete produtsent Sam Simon ja näitleja Tobey Maguire on vaid mõned paljudest kõrgetasemelistest kuulsustest, kes on mängu mängimisega võitnud märkimisväärseid summasid.

Texas Hold'em Online: põhitõdede õppimine

Texas Hold'em on tohutult populaarne nii maismaal kui ka veebikasiinodes. Mängijad, kes on mängus uued, võiksid siiski enne mängimist reaalses rahas otsustamist harjutada ja end mänguga kurssi viia. Õnneks pakuvad paljud veebikasiinod tasuta prooviversioone, mida mängijad saavad kasutada oma oskuste ja strateegiate parandamiseks.

Kuidas Texas Hold'em töötab

Texas Hold'emi mängu põhieesmärk on, et mängija saaks teha parima võimaliku viiekaardilise pokkerikäe, kasutades oma aukkaarti paralleelselt ühiskaartidega. Üks mäng hõlmab mitut panustamisvooru, kusjuures mängijad saavad kaks privaatset ja maksimaalselt viis ühiskaarti.

Mängijal on võitmiseks vaja kõige kõrgemat pokkerikäsi, kui kõik teised mängijad enne loovutamist alla ei anna. Uutel mängijatel tasub seda meeles pidada: poti võitmiseks ei pea alati olema parim käsi. Bluffides saavad nad panna oma konkurendid - eriti need, kellel on paremad käed - mängu kokku klappima või sellest loobuma.

Texas Hold'em Hands Ranking

Neid käte edetabeleid kasutatakse Texas Hold'emis, kuid need kehtivad ka muud tüüpi pokkeri puhul.

 • Kõrge kaart: see on madalaima asetusega käsi, mis koosneb viiest tasakaalustamata kaardist.

 • Üks paar: see on kaks sama numbri või tähega kaarti.

 • Kaks paari: kahe sama auastmega kaardipaari kombinatsioon; näiteks südameäss, labidaäss, briljantide kuningas, klubide kuningas.

 • Kolm liiki: kolm sama auastme või numbri / tähega kaarti.

 • Sirge: kõik viis kaarti järjestuses; neil ei pea olema sama ülikond ega värv.

 • Flush: kõik viis kaarti suvalises järjekorras, millel on sama ülikond (nt südamed, klubid, briljantid, labidad).

 • Täismaja: see käsi ühendab kolm ühekordset ja ühe paari.

 • Neli omamoodi: Neli käes olevat kaarti on sama auastmega (number või täht).

 • Straight Flush: sellel käel on järjestikuses järjestuses viis kaarti, mis kõik on ühest mastist.

 • Royal Flush: pokkeri parim ja kõrgeim käsi, Royal Flush koosneb kümnest, Jackist, Queenist, Kingist ja Ace'ist, mis kuuluvad samast mastist. Selle käe saamine on üsna haruldane; koefitsiendid on umbes 650 000 kuni 1.

Texas Hold'emi mängimine

Kihlvedude algatamiseks postitavad kaks mängijat nn väikse blindi ja "big blindi", mis on sunnitud panused (neid nimetatakse ka ante) iga käe alguses. Järelikult toimub mängu tegevus mitmel hetkel või tänaval.

 1. Preflop: see on esimene panustamisvoor, mis toimub pärast seda, kui igale mängijale on jagatud kaks augukaarti.

 2. Flop: Teine panustamisvoor, see on siis, kui jagatakse kolm esimest ühiskaarti. Mängijatel on võimalus panustada, callida, foldida, tõsta või kontrollida.

 3. Pööre: Turn, mis on neljas ühiskaart, jagatakse selles kolmandas panustamisvoorus tagurpidi. Taas saavad mängijad valida tõstmise, calli, checkimise, foldimise või panustamise.

 4. River: See on viimane panustamisvoor. Viies ühiskaart, mida nimetatakse jõeks, jagatakse taas näoga ülespoole. Sarnaselt eelmistele panustamisvoorudele saavad mängijad valida panustamise, foldimise, calli, checkimise või tõstmise. Kui kõik panused on lõpule viidud, paljastavad mängijad - välja arvatud need, kes on varasemates voorudes foldinud - võitja selgitamiseks oma käed. See tegevus on tuntud kui näitamine.

Texas Hold'em võib alguses tunduda segane neile, kes on selles mängus uued. Kuid harjutades saavad nad reeglitest paremini aru ja võivad välja töötada potentsiaalselt kasumlikud kihlveostrateegiad.

3 parimat Texas Hold'emi näpunäidet WSOP jaoks
2021-12-01